Produkty

ZPKB Wojciech Podstawka to doświadczona, ambitna i dynamicznie rozwijająca się firma. Prowadzimy sprzedaż hurtową płyt granitowych, marmurowych i konglomeratów oraz grysów do lastryka w różnych kolorach. Wykonujemy elementy dla budownictwa, jak również różne rodzaje nagrobków.

ZPKB Wojciech PodstawkaFirma ZPKB Wojciech Podstawka jest jednym z większych producentów blatów kuchennych, blatów łazienkowych, parapetów, schodów, kominków, posadzek, a także nagrobków w województwie mazowieckim. Działamy na rynku od 1986 roku, a zatem długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje, że nasi Klienci zawsze otrzymują towar najwyższej jakości i z pewnością nie są narażeni na niepotrzebne wydatki. ZPKB Wojciech PodstawkaZPKB Wojciech Podstawka zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów wykonanych z naturalnego granitu, marmuru, piaskowca, czy konglomeratu.

W ciągu wielu lat istnienia na rynku nasza firma nawiązała współpracę ze znaczącymi producentami zagranicznymi. Dysponujemy kilkudziesięcioma rodzajami materiałów, w tym również tymi najbardziej ekskluzywnymi, gdyż jesteśmy jedynym w Polsce importerem niektórych gatunków marmuru. ZPKB Wojciech PodstawkaPosiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na kompleksową obróbkę kamienia, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom i życzeniom klientów.

Doświadczeni technicy obróbki kamienia z zakładu produkcyjnego naszej firmy, ściśle współpracują z działem sprzedażyZPKB Wojciech Podstawka aby tworzyć dokładnie to czego oczekują klienci.

Szeroka gama materiałów, wyspecjalizowana kadra pracownicza, nowoczesne technologie produkcyjne oraz szybkość realizacji zamówień pozwoliły nam na podjęcie współpracy nie tylko z licznymi klientami indywidualnymi, ale również z wieloma studiami mebli kuchennych oraz biurami projektowymi i architektonicznymi.

Zapraszamy do podjęcia współpracy!